• Mykolo Riomerio universiteto organizuotame renginyje „Lietuvos vaikų balsas“ piešinių konkurse iškovota III vieta. Mokinė su klasės draugais dalyvavo tiesioginėje LRT televizijos transliacijoje.
  • Tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA ONLINE 2021“ 5 mokiniai iškovojo prizines I-III vietas.
  • 94 mokiniai dalyvavo internetiniuose „Olympio“ konkursuose ir laimėjo 304 apdovanojimus.
  • Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių diktanto konkurso „Mažųjų diktantas“ II etape iškovota I ir III vietos
  • Matematikos konkurse „Pangea“ iškovota I vieta.
  • Matematikos konkurse „Kengūra“ 3 mokiniai  pateko į geriausių Lietuvos mokinių 50-uką.
  • Nuolat dalyvaujama ir laimima respublikiniuose šaškių ir šachmatų turnyruose. Šaškių turnyre iškovota III vieta.
  • Vilniaus m. 2-4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje iškovotos II ir IV vietos.
  • Aktyviai dalyvauta matematikos ir anglų kalbos olimpiadose Kings.
  • Vilniaus miesto tautosakos bei tautodailės konkurse „Leliumoj“ laimėtas laureato diplomas.
  • Neformalaus ugdymo dailės būrelio mokinių darbai buvo eksponuoti Vrublevskių Mokslo akademijos bibliotekoje surengtoje parodoje „Šimtmečio spalvos“.
  • Vilniaus miesto mokyklų žaidynėse vaikinų plaukimo varžybose iškovota I vieta, o merginų plaukimo varžybose – III vieta.
  • Matematikos konkurse „Kengūra“ 1 mokinys apetko į geriausių Lietuvos mokinių 50-uką.
  • Vilniaus m. 3-4 kalsių mokinių anglų k. olimpiadoje iškovota I vieta.
  • Vilniaus m. mokyklų žaidynių kvadrato varžybų I etape iškovota III vieta.
  • Konkurse „Kalbų kengūra“ iškovoti 26 apdovanojimai: 14 auksinių apdovanojimų, 9 oranžiniai
  • Vilniaus m. mokyklų žaidynėse šaškių varžybose iškovota II vieta.
  • Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiadoje iškovota III vieta.
  • Vilniaus m. mokyklų kvadrato varžybų I ture iškovota III vieta.
  • Aktyvus ir sėkmingas dalyvavimas KINGS olimpiadoje.
  • Vilniau m. anglų k. 3-4 klasių mokinių viktorinoje „English is fun“ iškovota III vieta.
  • Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių diktanto konkurse „Diktanto meistras“ užimta II vieta.
  • 2015-2016 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių šaškių varžybose iškovota I vieta.
  • Aktyvus ir sėkmingas dalyvavimas KINGS olimpiadoje.
  • Vilniaus m.pradinių klasių mokinių konkurse „Šviesoforas“ iškovota II vieta.
  • Vilniaus m. 2-4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje iškovota III vieta.
  • Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje iškovota II ir III vietos.
  • Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiadoje iškovota I vieta.
  • Mokinys pripažintas geriausiu skaitovu Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Ir knyga mane augina“
  • Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje iškovota I vieta.
  • „Nacionaliniame mokinių raštingumo konkurse“ iškovota I vieta.
  • Vilniaus m. 4 klasių mokinių matematikos turnyre „Minčiaus turnyras 2016“ iškovota I vieta.