Mokinių maitinimas

Vilniaus Žėručio pradinės mokyklos valgyklą aptarnauja UAB „Gurmega“.
Valgyklos darbo laikas: nuo 8.00 iki 15.30 val.

Informacija pasiteiravimui ☎️ +370 626 42008 Karolina Pukelienė
arba 📧 uab.gurmega@gmail.com

Kompleksinių pietų kaina – 2,40 EUR.
Pavakarių kaina – 1,50 EUR.

Mūsų mokykloje vykdoma „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo
vaikų ugdymo įstaigose“ programa. Vaikai tris kartus per savaitę valgo morkas, obuolius iš
Pasvalio rajono arba geria obuolių sultis iš Anykščių rajono, kurias pristato UAB „Vaisiai Jums“.
Taip pat du kartus per savaitę į mokyklą AB „Žemaitijos pienas“ pristato pieną, jogurtą arba sūrį
„Džiugas“.

Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos koordinatorės (mityba ir maitinimas) kontaktai:
Aušra Blažytė, el. paštas: ausra.blazyte@vvsb.lt, mob. nr. +370 622 26366
Iškilus klausimams dėl nemokamo maitinimo,
prašome kreiptis 📧: ugdymas1@zerucio.vilnius.lm.lt

Vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro patvirtinta Vaikų maitinimo organizavimo tvarka ir Mokinių nemokamo maitinimo Savivaldybės ir nevalstybinėse mokyklose tvarkos aprašu, patvirtintu Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019-06-19 sprendimu Nr. 1-94, mokiniams esant saviizoliacijoje maitinimas organizuojamas išduodant maisto davinius, jei mokinio tėvai patvirtina, kad maisto davinį gauti pageidauja.

Tėvai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, iš mokyklos valgyklos pasiima sauso maisto davinius dėvėdami veidą ir nosį dengiančias kaukes, atsineša savo asmeninę rašymo priemonę, laikosi saugaus dviejų metrų atstumo ir produktus atsiima klasei paskirtą dieną nurodytu laiku.