BIBLIOTEKOS VEIKLA

5-e

"Knyga, knyga dar kartą knyga.
Niekas taip neišjudina ir neugdo vaiko fantazijos kaip knyga."

Astrida Lindgren

Biblioteka komplektuoja, tvarko ir saugo dokumentų fondą, atitinkantį ugdymo programas, aptarnauja skaitytojus abonemente. Rengia parodas, kaupia, sistemina lietuvių ir užsienio šalių grožinę, vadovėlius ir kitą mokomąją literatūrą, pedagogikos, psichologijos, informacijos leidinius, bendradarbiauja su kitomis bibliotekomis.

Grožinė literatūra sudėta abėcėlės tvarka pagal autoriaus pavardę arba pagal leidinio antraštę. Informacijos leidiniai sustatyti pagal temas.

Bibliotekoje rengiamos teminės knygų parodos, skirtos paminėti valstybines ir kalendorines šventes, rašytojų jubiliejus, eksponuojami mokinių dailės darbai.

Bibliotekoje yra informacinė paieškos sistema: abėcėlinis katalogas, įdiegta informacinė programa MOBIS. Sistema MOBIS leidžia automatizuoti kompiuterizuoti visas pagrindines bibliotekos veiklos funkcijas: komplektavimą, katalogavimą, paiešką kataloge, bibliotekinį aptarnavimą.

Bibliotekos darbo laikas

• Pirmadienis 7.00 val. - 15.45 val.
  • Antradienis 7.00 val. - 15.45 val.
  • Trečiadienis 7.00 val. - 15.30 val.
  • Ketvirtadienis 7.00 val. - 15.30 val.
  • Penktadienis 7.00 val. - 15.00 val.
  • PIETŪS 12.00 val. - 12.30 val.