„Mokyklos garbės“ apdovanojimai 

Balandžio 23 d. mokykloje vyko iškilmingi „Mokyklos garbės“ apdovanojimai, kurių metu pagerbėme ir džiaugėmės savo mokinių pasiekimais. Sveikiname tarptautinių olimpiadų prizininkus:
„Kings“ lygos dalyvius, pelniusius aukso medalius ir sertifikatus: Luka (2d), Adelė (2a), Elžbieta (2d), Ąžuolas (3a).
„Pangea“ 3 vietos laimėtoją Luką (4b).

Didžiuojamės sporto komandos laimėjimais 2025–2026 mokslo metų Vilniaus miesto mokyklų žaidynėse:

Šaškių varžybose – 2 vieta.

Plaukimo varžybose – 2 vieta berniukai, 3 vieta mergaitės.

Lengvosios atletikos trikovės varžybose – 2 vieta mergaitės, 2 vieta berniukai.

Tegul šie pasiekimai įkvepia siekti tikslų, drąsiai svajoti ir nuosekliai jų siekti! Didžiuojamės kiekvienu iš jūsų! 

Kontaktinė informacija
  • Žėručio g. 15, Vilnius
  • +370 5 244 54 13
  • rastine@zerucio.vilnius.lm.lt