Trečiąjį gegužės penktadienį, minint Vaiko dieną, mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo „Žygyje už saugią vaikystę“ Vingio parke.
Žygio metu mokiniai ne tik aktyviai leido laiką gamtoje, bet ir dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose, susipažino su vaikų saugumu besirūpinančių tarnybų darbu, stiprino bendrystę bei gerą nuotaiką.
Džiaugiamės galėję prisidėti prie šios prasmingos iniciatyvos, primenančios, kad kiekvienas vaikas turi teisę augti saugioje, laimingoje ir rūpestingoje aplinkoje.
#VaikoDiena #ŽygisUžSaugiąVaikystę #SaugiVaikystė







