1 vieta turizmo varžybose

Balandžio 24 d. Vingio parke vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių turizmo varžybos. Jose mūsų mokyklos ketvirtokų komanda pademonstravo puikų pasirengimą, komandinį darbą ir ryžtą – iškovojo garbingą 1-ąją vietą! 

Didžiuojamės jaunaisiais sportininkais, kurie pelnytai tapo nugalėtojais ir iškovojo teisę atstovauti mokyklai Lietuvos mokyklų žaidynėse. Varžybos vyks gegužės 14 d. Molėtuose.

Linkime komandai sėkmės tolimesniame etape ir dar daugiau įspūdingų pergalių!

Kontaktinė informacija
  • Žėručio g. 15, Vilnius
  • +370 5 244 54 13
  • rastine@zerucio.vilnius.lm.lt