Gegužės 11 dieną 4c klasės mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo lankytojų centre, kur dalyvavo edukacinėje pamokoje „Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės kodas“.
Pamokos metu mokiniai prisiminė svarbiausius Lietuvos valstybingumo etapus, gilino žinias apie Kovo 11-osios reikšmę bei komandose ieškojo simbolinio nepriklausomybės kodo. Atlikdami įvairias užduotis, ketvirtokai plačiau susipažino su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo istorija, ugdė pilietiškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius.






