Pamoka Lietuvos Respublikos Seime

Gegužės 11 dieną 4c klasės mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo lankytojų centre, kur dalyvavo edukacinėje pamokoje „Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės kodas“.

Pamokos metu mokiniai prisiminė svarbiausius Lietuvos valstybingumo etapus, gilino žinias apie Kovo 11-osios reikšmę bei komandose ieškojo simbolinio nepriklausomybės kodo. Atlikdami įvairias užduotis, ketvirtokai plačiau susipažino su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo istorija, ugdė pilietiškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Kontaktinė informacija
  • Žėručio g. 15, Vilnius
  • +370 5 244 54 13
  • rastine@zerucio.vilnius.lm.lt