Mokyklos bibliotekoje vyksta 4 b klasės mokinių darbelių paroda „Paukščiai“, sukurta iš seno popieriaus.
Mokiniai kūrybiškai ir originaliai panaudojo antrines žaliavas, kurdami įvairiaspalvius ir išskirtinius paukščius.
Parodos organizatorė – mokytoja Virgija Lučunienė.
Kviečiame visus užsukti į biblioteką ir pasigrožėti mokinių darbais!





