Mūsų mokykloje savo kūrybos parodą pristato menininkas, mokyklos specialusis pedagogas Marius Strolia.
Parodoje eksponuojami gamtoje surasti daiktai – įvairaus dydžio medžių šakelės, žievės, akmenukai, daugiamečiai grybai (pintys), taip pat miško „skulptorių“ – bebro ir genio – iškalinėti bei išgraužti medžių fragmentai.
Šiuos įvairių gamtos reiškinių sukurtus objektus pastebėjo, rinko ir kaupė mokytojas Marius, padedamas kitų žmonių. Vėliau jie buvo sujungti su žmogaus sukurtomis medžiagomis ir daiktais. Taip gimė nauji kūriniai – saviti gamtos ir žmogaus kūrybos junginiai, kviečiantys pažvelgti į aplinką kitaip ir atrasti grožį netikėčiausiose detalėse.











