2c VR edukacijoje

Vasario 14d., 2c klasės mokiniai dalyvavo VR edukacijoje “Aš Lietuva” Hexa Cinema kino teatre. Užsidėję virtualios realybės akinius nukeliavome į daugybę įkvepiančių mūsų šalies vietų. Aplankėme senąsias girias, miškus ir kopas. Sklendėme virš jūros, marių, ežerų, upių ir upelių. Išskirtinį įspūdį paliko skrydis virš senamiesčio stogų, vienuolynų, bažnyčių bokštų. Įspūdžius stiprino skambanti išskirtinė, šiam filmui kurta, muzika ir neeiliuota poema.  Džiaugiamės pažinę Lietuvą nauju, išskirtiniu būdu. Buvo smagu atpažinti jau aplankytas vietas ir apžiūrėti jas iš aukštai. Smalsu pasižvalgyti, kur dar nebuvome. Tai nepakartojamų pojūčių bei vaizdų kupina kelionė, kuri neabejotinai sužadino meilę mūsų gimtajai šaliai.