Mokslo ir žinių diena

Mieli mokiniai ir jų tėveliai,

Kviečiame Jus į Mokslo ir žinių dienos šventę, kuri vyks rugsėjo 1 dieną:

Nuo 8.30 val. iki 9.15 val. susitikimas su mokytoja ir draugais 4 klasių mokiniams.

Nuo 8.45 val. iki 9.30 val. susitikimas su mokytoja ir draugais 3 klasių mokiniams.

Nuo 9.00 val.  iki 9.45 val. susitikimas su mokytoja ir draugais 2 klasių mokiniams.

Mokiniai renkasi savo klasėse ir privalo dėvėti apsaugines veido kaukes. Atsižvelgiant į esamą situaciją (COVID-19 viruso grėsmės), mokinių tėvai į mokyklos teritoriją neįleidžiami. Mokiniai į mokyklą įeina per mokyklos nurodytus įėjimus.

10.30 val. šventinis renginys ir pamoka 1a ir 1b klasės mokiniams.

11.00 val. šventinis renginys ir pamoka 1c ir 1d klasės mokiniams.

Klasių mokytojos mokinius pasitinka mokyklos aikštelėje ir kartu su visa klase eina į vidinį mokyklos kiemą. Mokinių tėvai dalyvauja šventėje, kuri vyks mokyklos vidiniame kiemelyje. Esant nepalankioms oro sąlygoms (lyjant), šventė organizuojama mokyklos aktų salėje, kurioje dalyvauja tik pirmų klasių mokiniai ir mokytojos. Po renginio pirmokai su savo mokytojomis eina į klases. Tėvai vaikučių laukia lauko klasėse. Visi dalyvaujantys šventėje privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis metro atstumo nuo aplinkinių žmonių.

Atsižvelgiant į esamą situaciją (COVID-19 viruso grėsmės), mokinių tėvai 2020 – 2021 mokslo metais į mokyklos teritoriją neįleidžiami.

Nuo rugsėjo 2 dienos pamokų pradžia 8.00 valandą. Tėveliai 2, 3 ir 4 klasių mokinius palydi iki mokyklos vartų, o pirmokus palydi iki mokyklos nurodytų įėjimų. Nuo rugsėjo 7 d. į mokyklos teritoriją įleidžiami tik mokiniai, mokyklos darbuotojai ir aptarnaujantis personalas. Visi privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis metro atstumo nuo aplinkinių žmonių.