Tarptautinė mokytojų diena

Vilniaus Žėručio pradinės mokyklos tikslų – bendravimas ir bendradarbiavimas.

Mūsų mokykla jau ilgus metus bendradarbiauja su Vilniaus „Minties“ gimnazija ir šiais metais pakvietėme gimnazistus pabūti Mokytojais. Į mokyklą sugrįžo buvę mūsų mokyklos auklėtiniai. Dešimtokai vedė pamokas mūsų pradinių klasių mokinukams. Jie „pasimatavo“ nelengvą mokytojo profesiją.

Mokinių tėveliai noriai atsiliepė į kvietimą pabūti Mokytojais ir vedė pamokas 2b , 4a, 4d klasėse. Džiugu, kad mokytojai ir mokinių tėveliai turi bendrą tikslą – ugdyti, bendrauti ir bendradarbiauti vardan smalsių, žingeidžių mokinių. Mokinių tėvai kupini idėjų, žinių ir meilės ir noriai savo sukaupta patirtimi dalinasi su klasės ir mokyklos bendruomene.

4 a klasėje šią ypatingą dieną visas pamokas vedė mokinių tėveliai. Pirmąją pamoką sportavo su Mokytoja Daiva, kuri svajojo būti kūno kultūros mokytoja. Antrąją pamoką Mokytoja Dainora žaismingai kvietė sudalyvauti interaktyvioje viktorinoje „Proto mankšta“. Mokytojas Saulius antrąją pamoką mus visus supažindino su duomenų apsauga ir kaip saugoti savo gyvybę ir turtą. Mokytoja Eglė per ketvirtąją pamoką kartu su mokiniais kūrė dovaną klasės mokytojai. Visi kruopščiai dirbo ir gamino prisiminimų albumą.

Ši šventė mums visiems atnešė daug teigiamų emocijų, nuoširdaus bendravimo ir puikiųpatyrimų bei žinių.

Mokytoja Daiva, kuri svajojo būti kūno kultūros mokytoja.

Mokytoja Eglė kartu su mokiniais kūrė dovaną klasės mokytojai.