Ugdymo procesas mokykloje …

Ugdymo procesas mokykloje yra organizuojamas atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus reikalavimus. Mokykloje maksimaliai laikomasi numatytų saugos priemonių, ribojami mokyklos bendruomenės kontaktai, laikomasi saugaus atstumo.

Mokiniai į mokyklą privalo ateiti tik per nurodytus įėjimus. Pamokos, VDM (Visos dienos mokykla), neformaliojo švietimo užsiėmimai vyksta nurodytoje klasėje. Mokinių maitinimas vyksta pagal sudarytą tvarkaraštį nurodytais srautais. Pamokos prasideda 8.00 val. Varteliai į mokyklą yra atidaryti nuo 7.30 val.

Klasės mokinių tėvų susirinkimai, individualūs pokalbiai yra organizuojami nuotoliniu būdu arba lauke. Individualūs pokalbiai mokykloje gali vykti tik išimties atvejais ir iš anksto suderintu laiku.

Norėdami laiku imtis visų įmanomų prevencinių priemonių, kad būtų sumažinta COVID-19 ligos išplitimo rizika, prašome mokinių, kuriems pasireiškė ūmūs viršutinių kvėpavimo takų požymiai (kosulys, sloga, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, pakilusi temperatūra) nevykti į mokyklą ir apie savo sveikatos būklę informuoti klasės vadovą.

Mokiniams, grįžusiems iš šalių, įtrauktų į koronaviruso paveiktų šalių sąrašą, būtina informuoti klasės vadovą ir laikytis 14 dienų saviizoliacijos.

Siekiant maksimaliai užtikrinti mokinių saugumą, asmenys, atlydintys/paimantys mokinius, į mokyklos pastatą yra neįleidžiami. Mokinių, kuriems reikalinga pagalba, atlydintys/ paimantys asmenys yra įleidžiami pagal vaikų individualius poreikius su apsaugos priemonėmis.

Gerbkime vieni kitus ir elkimės atsakingai.

Mokyklos administracija