Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-ąją vis iš naujo mokomės pasakoti, vertinti ir jausti savo istoriją. Smagu, kad galime džiaugtis šia švente. Šių metų vasario 11 dieną mūsų mokyklos mokiniai, nutarė netradiciškai paminėti Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Vaikai kūrė, skaitė, rinko ir rašė gražiausias eiles Lietuvai. Taip išreiškė savo meilę, pasididžiavimą ir pagarbą lietuvių kalbai, Tėvynei. Mokiniai piešė savo Tėvynę ir puošė mokyklos erdves. Aktyviai dalyvavo viktorinoje“Mano Lietuva”. Domėjosi ir kaupė informaciją apie Lietuvos istoriją, klausėsi ir kartu dainavo dainas, skirtas Lietuvai, grožėjosi nepaprastais Tėvynės vaizdais, deklamavo gražiausias eiles. Visi džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esame lietuviai.

Kol bus gyvas lietuviškas žodis, tol gyvuos mūsų Tėvynė…