Vasario 16-oji mūsų širdyse

Vasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis, neatsiejamas nuo pagarbos savo tautos istorijai ir kiekvienam, kovojusiam už galimybę šiandien laisvai švęsti šį didingą įvykį.

Vasario 9 – 10 dienomis mūsų mokiniai į salę rinkosi džiugiai nusiteikę, pasipuošę tautiniais simboliais: rankose plazdėjo pačių pasigamintos trispalvės, atlapus puošė savo rankomis kruopščiai išdailintos segės. Iškilmingai giedodami Lietuvos himną pradėjome savo šventę. Jos metu mokiniai prisiminė ilgą nepriklausomybės kelią, kartu su mokytojomis dainavo dainas, šoko smagų šokį, skambėjo prasmingi žodžiai skirti šiai šventei.

Tikimės, kad ši šventė palietė mokinių širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi, būti savo Tėvynės dalimi. Didžiuojamės savo mokytojais ir mokiniais.